Fuqua Precision Machining OM57SSFDE Ouch Mouse 5.7mm 1.23″ Flat Dark Earth 17-4 Stainless Steel 1/2×28″
4 in stock
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
FUQUA PRECISION MACHINING
Manufacturer Part Number
OM57SSFDE
Caliber/Gauge
5.7mm
Thread Pattern
1/2×28"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fuqua Precision Machining OM57SSFDE Ouch Mouse 5.7mm 1.23″ Flat Dark Earth 17-4 Stainless Steel 1/2×28″”